Design

 Od wielu lat działamy w branży gastronomicznej. Znamy system pracy od podszewki. Doświadczenie zdobyliśmy pracując przy największych wydarzeniach medialnych w Polsce.

dlatego jeżeli:

Otwierasz nową restaurację, klub, sale weselną, salon? Nie masz pomysłu na aranżacje wnętrza? Szukasz:

  • oryginalnego pomysłu adaptacji pomieszczeń, którym zaskoczysz swoich Klientów
  • niestandardowych mebli, gablot, elementów wystroju
  • nietypowych a zarazem eleganckich dekoracji
  • dodatków, które przykują uwagę gości

Zajmujemy się:

  1. Kompleksowym urządzaniem nowych lub adaptacją już istniejących lokali gastronomicznych. W skład naszych prac wchodzi: kompleksowy projekt oraz wykonanie. Niezależnie od tego, czy pracujemy nad zleceniem dużym czy małym, każdego Klienta traktujemy indywidualnie, starając się wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom. Wiemy, że tylko dobre, przemyślane i dopracowane projekty stanowią skuteczne narzędzie w walce o sukces rynkowy naszych Klientów. Szczególny nacisk kładziemy na jakość i nieszablonowość.
  2. Projektowaniem i produkcją oryginalnych i nietypowych mebli, których nie znajdziecie Państwo w sklepach. Każdy pomysł Klienta lub tylko szkic, zarys oczekiwań jest dla nas inspirujący.
  3. Projektowaniem i wykonaniem urządzeń gastronomicznych: barów, gablot itp.
  4. Prototypami i produkcją pojedynczych sztuk, urządzeń na potrzeby reklamy, różnego rodzaju przedsiębiorstw oraz odbiorców prywatnych – masz pomysł a nie wiesz gdzie go zrealizować – zapytaj u nas.