Bar “TRIO”.


Mobilny bar “Filharmonia” przeznaczony do pracy na imprezach wymagających posiadania własnych stanowisk barmańskich. Zaprojektowane i urządzone zostały w taki sposób, aby obsługa gości była szybka i efektowna. Bary mają budowę modułową, co stwarza możliwość dopasowania do każdego wnętrza.

open_bar_TRIO

Istnieje możliwość różnorodnego ustawienia, aranżacji przodu (dowolna wizualizacja dotycząca wydarzenia lub brandu firmy) oraz blatu baru. Jako dopełnienie zestawu proponujemy też ścianki, torty świetlne i back bary. Wykonujemy bary z różnorodnych materiałów: pleksi w połączeniu z aluminium lub stali, drewna oraz i najnowszych materiałów wykończeniowych. Każdy bar możemy wyposażyć w wizualizację świetlną w dowolnym kolorze (lub kolorach).

open_bar

W skład modułu podstawowego wchodzą następujące elementy:

  • Składana konstrukcja baru o wymiarach 1000x1150x600 (po złożeniu mieści się w samochodzie osobowy typu kombi 1000x1150x400).
  • Blat roboczy z czterema pojemnikami: na lód, soki, syropy i owoce (możliwość rozbudowy o dodatkowe gn-y)
  • mobilną umywalkę (obieg zamknięty)
  • Rynna na butelki (speed rak).

Poniżej przedstawiamy ceny sprzedaży baru (moduł podstawowy) – konstrukcja metalowa, plexiglas w dowolnym kolorze oraz cena za komplet składający się z trzech części. Możliwe zamówienie dodatkowych blatów do konfiguracji baru. Podane ceny modułu i kompletu w zależności na wybrane materiały wykończeniowe.

Cena netto

Moduł podstawowy

2 990,00 zł

Komplet trzyczęściowy

8 500,00 zł

Wizualizacja ściany przedniej (1 mkw.) – (opcjonalnie)

200,00 zł

System oświetlenia (ok 300,00 zł za moduł)

Cena do uzgodnienia

Pikowanie frontu baru wraz z mocowaniami za moduł

360,00 zł

Mobilna umywalka

550,00 zł

Rozbudowa o dodatkowe gn-y

Kształt i cena do uzgodnienia

Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

open_bar_2