Bar modułowy


Dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą dotyczącą mobilnych barów. Są one przeznaczone dla barmanów pracujących na imprezach wymagających posiadania własnych stanowisk barmańskich. Zaprojektowane i urządzone zostały w taki sposób, aby obsługa gości była szybka i efektowna. Bary mają budowę modułową, co stwarza możliwość dopasowania do każdego wnętrza.

Każdy moduł to jedno stanowisko barmańskie. Istnieje możliwość różnorodnego ustawienia, aranżacji przodu (dowolna wizualizacja dotycząca wydarzenia lub brandu firmy) oraz blatu baru. Do zestawu proponowane są łączniki w różnych kątach koła służące do zamykania baru w np. podkowy, półkola. Jako dopełnienie zestawu proponujemy też ścianki, torty świetlne i back bary. Podstawowym budulcem wykorzystanym do budowy baru jest materiał drewno – pochodny odporny na płyny oraz uszkodzenia mechaniczne. Istnieje możliwość wykonania barów z następujących materiałów: pleksi w połączeniu z aluminium lub stali. Każdy bar możemy wyposażyć w wizualizację świetlną w dowolnym kolorze (lub kolorach).

Dla celów prezentacyjnych oraz edukacyjnych proponujemy Państwu rozwiązanie w postaci wykonania górnej części baru z plexiglas – by wszystkie czynności były jak najlepiej widoczne.

W skład modułu podstawowego wchodzą następujące elementy:

  • Składana konstrukcja baru o wymiarach 1300x1200x600 (po złożeniu mieści się w samochodzie osobowy typu kombi 1300x1200x250).

  • Blat roboczy z pojemnikami: na lód, soki, syropy i owoce (możliwość rozbudowy o dodatkowe gn-y)

  • mobilną umywalkę (obieg zamknięty)

  • Rynna na butelki (speed rack).

Poniżej przedstawiam cenę sprzedaży baru (moduł podstawowy) konstrukcja metalowa, plexiglas oraz d-bond w dowolnym kolorze (w tym lustro w kolorze srebrnym i złotym), wykończenia tapicerskie.

Zapytaj o więcej informacji – barsing@barsign.pl tel.: 668364764