DESIGN


 Od wielu lat działamy w branży gastronomicznej. Znamy system pracy od podszewki. Doświadczenie zdobyliśmy pracując przy największych wydarzeniach medialnych w Polsce.

dlatego jeżeli:

Otwierasz nową restaurację, klub, sale weselną? Nie masz pomysłu na aranżacje wnętrza? Szukasz:

  • oryginalnego pomysłu adaptacji pomieszczeń, którym zaskoczysz swoich Klientów

  • niestandardowych mebli, gablot, elementów wystroju

  • nietypowych a zarazem eleganckich dekoracji

  • dodatków, które przykują uwagę gości

Zajmujemy się:

  1. Kompleksowym urządzaniem nowych lub adaptacją już istniejących lokali gastronomicznych. W skład naszych prac wchodzi: kompleksowy projekt oraz wykonanie. Niezależnie od tego, czy pracujemy nad zleceniem dużym czy małym, każdego Klienta traktujemy indywidualnie, starając się wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom. Wiemy, że tylko dobre, przemyślane i dopracowane projekty stanowią skuteczne narzędzie w walce o sukces rynkowy naszych Klientów. Szczególny nacisk kładziemy na jakość i nieszablonowość.

  2. Projektowaniem i produkcją oryginalnych i nietypowych mebli, których nie znajdziecie Państwo w sklepach. Każdy pomysł Klienta lub tylko szkic, zarys oczekiwań jest dla nas inspirujący.

  3. Projektowaniem i wykonaniem urządzeń gastronomicznych: barów, gablot itp.

  4. Organizacją imprez – zapewnimy Ci gwarancję profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie i maksimum zadowolenia. Nie działamy według oklepanych schematów. Każda impreza ma niepowtarzalny charakter. Naszym atutem jest organizacja scenografii imprezy. Przenosimy gości np.: w świat magii, gdzie koktajle podają Magowie w specjalnych menzurkach i szkle laboratoryjnym, w czasy średniowiecza lub tradycyjne scenografie współczesne. Jako jedną z atrakcji imprezy proponujemy zapierający dech w piersiach pokazy sztuki barmańskiej – flair show. Niewiarygodne akrobacje kilkoma butelkami i sprzętem barmańskim jednocześnie sprawi, że impreza na długo zostanie w pamięci Państwa gości.

  5. Prototypami i produkcją pojedynczych sztuk urządzeń na potrzeby reklamy, różnego rodzaju przedsiębiorstw oraz odbiorców prywatnych – masz pomysł a nie wiesz gdzie go zrealizować – zapytaj u nas.